Robię cennik dla materaców piankowych

 

W naszej galerii to mamy tyle produktów, że chyba sam szef nie wie co sprzedajemy. Nie ma się dziwić, bo ma ludzi od załatwiania różnych spraw i robią oni wszystko za niego. Ona ma tylko zgarniać pieniądze i to jest poprawna kolej rzeczy.

Nasze nowe materace piankowe mają dobrą cenę

materac piankowy cenaW naszej ofercie pojawiły się różne materace. Musiałem stworzyć cennik zanim te produkty zostaną wprowadzone do sklepu. Wiedziałem jaka jest cena zakupu u producenta, ale musimy ustalić takie ceny, które są porównywalne w innych sklepach. Za materac piankowy cena u producenta była tak niska, że nie miałem pojęcia czy narzucić standardową kwotę. Doszedłem do wniosku, że będzie ona zdecydowanie za niska i poszedłem do kierownika. Wyjaśniłem, że takie materace są o wiele droższe w innych sklepach a ten nie może być wprowadzony do cennika z tak niską kwotą. Nie mogłem przekroczyć progu i dlatego porozmawiałem z kierownikiem. Kiedy szef dowiedział się, że za materac piankowy cena jest taka niska to uznał, że w tym przypadku wystawimy go w cenie zgodnej z progiem, ale zaznaczymy, że jest on w promocji. Dzięki temu wszystko będzie wykonane jak należy. U nas to szef pilnuje takich rzeczy, ponieważ rozlicza się bezpośrednio z właścicielem galerii a ten chce mieć pełne informacje. Zrobiłem jak kazał i w ciągu kilku godzin miałem przygotowany cennik. Te materace są na prawdę w świetnej cenie i postanowiłem sobie taki kupić do domu. Mój jest już stary i dawno powinienem go wymienić. Porozmawiałem na ten temat z kierownikiem.

Udało mi się nabyć ten materac w cenie jaką dostaliśmy od producenta. Żona to jest wręcz zachwycona i twierdzi, że za takie pieniądze to warto wziąć tak dobry materac. Sprzedały się w naszej galerii błyskawicznie co mnie nie dziwiło.