Sala weselna bardzo nam się spodobała

Jestem w trakcie przygotowań do swojego wesela. Już  nie mogę się doczekać naszej uroczystości. Odkładaliśmy na ten cel z narzeczonym sporo pieniędzy. Chcieliśmy sami zorganizować wesele, chociaż rodzice wiele razy chcieli nam pomóc. Stwierdziliśmy jednak, ze nasze wesele ma być takie jakie sobie wymarzyliśmy. Chcemy zaprosić tylko te osoby o których myśleliśmy i wówczas rodzice nie będą mieli nic do powiedzenia. 

Zdecydowaliśmy się na piękną salę

sala weselna ząbkiZdecydowaliśmy się na zaproszenie tylko najbliższej rodziny. Zaprosiliśmy także sporo kuzynostwa, z którym mamy największy kontakt a także naszych znajomych i przyjaciół. Wesele to szczególna uroczystość  i chcemy ją spędzić z ludźmi na których zawsze możemy liczyć. Oglądaliśmy wiele sal weselnych ale najbardziej spodobała nam się ta w miejscowości Ząbki. Trafiliśmy na nią zupełnie przez przypadek a okazała się najlepsza ze wszystkich, które do tej pory oglądaliśmy. W Internecie szukaliśmy sal weselnych i kiedy w wyszukiwarce wpisałam sala weselna ząbki to pojawiło nam się kilka sal a w tym ta, która nam się najbardziej spodobała. Była przytulna i znajdowała się w pięknej lokalizacji. Dom weselny miał spory ogród, z którego goście w trakcie uroczystości mogli spokojnie korzystać. Sala weselna była pięknie i przytulnie urządzona. Była spora więc spokojnie wszyscy nasi goście się w niej pomieszczą. Podpisaliśmy z właścicielką umowę i wpłaciliśmy zaliczkę.

Ustaliliśmy menu i zarezerwowaliśmy pokoje dla wszystkich naszych gości. Już nie mogłam się doczekać naszego wesela. Kiedy przywoziliśmy z rodzicami napoje i alkohole mogli wówczas pierwszy raz zobaczyć wybraną przez nas salę weselną. Bardzo im się spodobała więc cieszyliśmy się z tego powodu. Mieliśmy nadzieje, ze nasi goście będą równie dobrze się w niej czuli jak my.