Siostra zdecydowała się na drzwi przesuwne

 

Moja siostra jest projektantką wnętrz. Bardzo podobają mi się wszystkie jej projekty. Współpracuje z klientami indywidualnymi a także z firmami. Zawsze była moim wzorcem i kiedy miałam wybierać kierunek studiów to wiedziałam, że chcę w przyszłości robić to co siostra.

Doradzałam siostrze przy wyborze drzwi

drzwi wewnętrzne kielceOd kiedy rozpoczęłam studia na tym samym kierunku co kiedyś siostra to pilnuje mnie żebym się dobrze uczyła. Kiedy ma do przygotowania ciekawe projekty to zawsze pyta mnie o radę. Ostatnio pomagałam jej przy wyborze drzwi. Drzwi wewnętrzne kielce są bardzo ważnym elementem każdego mieszkania. Warto kupować drzwi wewnętrzne i zewnętrzne dobrej jakości. Są to elementy, które kupuje się raz na dłuższy czas. Nie warto na nich oszczędzać. Doradziłam siostrze mniej znaną firmę, która co prawda dopiero się rozkręca na naszym rynku ale na prawdę przygotowuje bardzo piękne i solidne drzwi. Materiały, z których są wykonywane drzwi są trwałe i można także zamawiać drzwi w różnych kolorach. Mieszkanie, które siostra miała zaprojektować było małe. Dlatego doradziłam białe drzwi ze szkłem w skrzydłach. Postawiłyśmy na drzwi wewnętrzne przesuwne. Dzięki temu w mieszkanie wydawało się bardziej przestronne a przesuwne drzwi zajmują mniej miejsca. Siostra buła bardzo ze mnie dumna. Pomysł z przesuwnymi drzwiami bardzo spodobał się jej klientom. Cieszę się, że mogłam jej pomóc. Doceniam fakt, że siostra prosi mnie o rady. Dzięki niej mogę się dużo nauczyć.

Chciałabym w przyszłości być tak dobra w projektowaniu wnętrz jak moja siostra. Może kiedyś otworzymy wspólną firmę. Na razie staram się dobrze uczyć, żeby móc jej pomagać w różnych projektach. Stawiam na dobre materiały tak jak to było przy wybieranych drzwiach. Jestem zadowolona, że mój pomysł został zaakceptowany przez klientów siostry.