producent pończoch

Sklep z rajstopami i pończochami

Kilka dni temu w telewizji widziałam reklamę bielizny. I może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie przedstawiała ona w świetny sposób rajstop. Poza rajstopami damskimi można było się w niej dopatrzeć rajstop dziecięcych. Stwierdziłam, że ten producent musi być bardzo pomysłowy skoro potrafi połączyć produkty damskie z dziecięcymi.

Producent pończoch oferuje świetne produkty

producent pończochPo obejrzeniu tejże reklamy postanowiłam wybrać się do sklepu aby zobaczyć jakie jeszcze produkty dany niedrogi producent wytrzymałych pończoch posiada. I spełniłam swoje postanowienie właśnie w dniu dzisiejszym. Muszę przyznać, że byłam pod wielkim wrażeniem. W sklepie tego producenta mogłam dostać całą masę różnych pończoch, których jestem wielką wielbicielką. Kupiłam ich pięć par. Do tego kupiłam kilka par skarpetek dla siebie i dla mojej córki. Oczywiście nie obyło się bez rajstop dla mnie z różnymi wzorami. Wróciłam do domu bardzo zadowolona z zakupów. Połowę ich chciałam ukryć przed mężem, ale po mojej uszczęśliwionej minie widział, że na pewno nie skończyło się na jednej parze dla mnie i na jednej parze rajstop dziecięcych. Moja córcia jak zobaczyła śmieszna skarpetki, które jej kupiłam również była szczęśliwa, aż piszczała z radości. Powiedziała nawet, że już jutro ubierze do szkoły spódniczkę żeby tylko mogła pokazać swoje nowe rajstopy dziecięce. Mój mąż też się cieszył z naszej radości, dopóki nie usłyszał ile wydałam na te nasze kobiece przyjemności. Na szczęście bardziej przyjął to z uśmiechem na twarzy aniżeli ze złością.

Następnym razem kiedy wybiorę się na zakupy będę musiała pamiętać również o nim, żeby nie czuł że o nim nie myślę. Kupię mu całą masę skarpetek, tak żeby nie narzekał, że ich nie posiada. Teraz tylko pozostaje pytanie kiedy wybiorę się kolejny raz na zakupy. Przypuszczam, że kolejne w dniu jutrzejszym nie przejdą, ale może za dwa dni.