Sprzedałem swój markowy monitor

Jestem przedsiębiorcą z ogromnym doświadczeniem. Takich też ludzi u siebie zatrudniam i dlatego wszystko funkcjonuje tak jak powinno. Co jakiś czas wymieniamy sprzęt na nowy, ponieważ znalazłem na rynku świetną ofertę, która bardzo mi odpowiada.

Markowym monitorem poleasingowym zainteresował się kolega

markowe monitory poleasingoweLeasing dla mnie jest idealnym rozwiązaniem i nawet mam wszystkie samochody zakupione w taki sposób. Kiedy już spłacę jakiś sprzęt to go odprzedaję. Teraz postanowiłem sprzedać swój monitor, ponieważ planuję zakupić nowy i jeszcze lepszy. Wiem, że markowe monitory poleasingowe stoją w dobrych cenach i dlatego zamierzam za niego sporo dostać. Jest on w pełni sprawny i w sumie to wygląda jak nowy. Dbamy w firmie o sprzęt i dzięki temu wszystkie markowe monitory poleasingowe czy drukarki sprzedajemy w dobrych cenach. Za zarobione pieniądze zawsze organizuję imprezę integracyjną dla wszystkich pracowników. Jest to idealna forma nagrody za ich ciężką pracę. Mój kolega po fachu od razu zainteresował się jak mu powiedziałem, że sprzedaję monitor i zaczął mnie wypytywać o parametry. O wszystkim mu powiedziałem a on zapytał za ile chcę sprzedać ten monitor. Lubiłem Władysława i uznałem, że jak dla niego to mogę zejść z ceny. Zaoferowałem nieco niższą, na którą przystał. Kupił ode mnie monitor a ja jeszcze tego samego dnia udałem się do sklepu po nowy. Pracownicy od razu mi go podłączyli i teraz to mam tyle cali, że można filmy oglądać z sofy, która stoi w innej części mojego gabinetu.

W tym roku wymieniłem w firmie cały sprzęt i pracownicy mają nowe monitory, komputery oraz drukarki. Potrzebujemy nowego sprzętu, ponieważ technologia się zmienia a zawsze musimy być z nią na bieżąco. W naszej branży to jest  na prawdę bardzo istotne.