Sprzedażą nieruchomości zajmuje się od dwóch dekad

Przez ostatnie dwadzieścia lat zajmuję się zawodowo tym co potrafię najlepiej. Pracuję w nieruchomościach odkąd osiągnąłem pełnoletność. Początki były trudne – zwłaszcza, że była to moja pierwsza praca. Inne były też czasy i mogę powiedzieć, że pod tym względem miałem sporo szczęścia, bo klimat do tego biznesu był chyba najlepszy z możliwych.

Zarabiam tylko wówczas gdy sprzedam nieruchomość

sprzedaż nieruchomości koszalinKażdy chyba wie na czym zarabiają pośrednicy na rynku nieruchomości. Zarabia się tylko wówczas kiedy sprzeda się jakąś nieruchomość. Gdy zaczynałem pracę w tej branży to utrzymywali mnie jeszcze rodzice, więc mogłem sobie pozwolić na to, żeby uczyć się tego zawodu tak długo jak potrzebowałem. Ale na zawsze zapamiętam sukces i radość z prowizji od pierwszego sprzedanego mieszkania. A jak na tamte czasy to były ogromne pieniądze. Podzieliłem się wówczas nimi z moimi rodzicami. Dzisiaj mogę powiedzieć, że sprzedaż nieruchomości Koszalin wygląda zupełnie inaczej niż dwie dekady temu. Chociażby dlatego, że zarabiam głównie dzięki temu, że mam do dyspozycji narzędzie jakim jest internet. Teraz prowadzę swoje własne biuro nieruchomości i mam swoją renomę w Koszalinie, więc nie muszę się martwić o przychody. One robią się właściwie same, bo ludzie w moim mieście dobrze znają mnie i moje biuro. Nadal jest jednak tak, że zarabiam tylko i wyłącznie wówczas gdy nieruchomości sprzedaję. Teraz też są dobre czasy dla tej branży.

O pracy w branży nieruchomości mogę powiedzieć tylko tyle, że jak się przetrwa pierwszy rok to się zostaje w tym biznesie już na zawsze. Jeśli miałbym poradzić nowicjuszom jak zacząć to na pewno najważniejsze jest tutaj słowo – cierpliwość. Na pierwszy sukces trzeba czasem czekać nawet kilka miesięcy, ale im dłużej się na niego czeka tym lepiej smakuje.