Sufit Barrisol polecili nam fachowcy od wykończeń

 

Od prawie dwóch lat budujemy dom i wreszcie nadszedł czas na prace wykończeniowe. Znalazłem świetnych fachowców, którzy wykonują prace pod klucz. W teorii mają zrobić wszystko tak, żebyśmy mogli się wprowadzić do gotowego domu. Oczywiście najpierw musieliśmy ustalić jak chcemy wnętrza urządzić. Marzył nam się sufit napinany w salonie, więc zdecydowaliśmy się na polecone przez fachowców rozwiązanie.

Wykończenie wnętrz opieramy na sprawdzonych produktach

produkty barrisolNasz nowy dom składa się z parteru i użytkowego poddasza. Na dole mamy duży salon, kuchnię i małą łazienkę dla gości. U góry będą trzy pokoje i duża łazienka, którą nazwaliśmy pokojem kąpielowym. Dół postanowiliśmy wykończyć na najwyższym standardzie, bo będzie to poniekąd część reprezentacyjna naszego domu. I dlatego właśnie w salonie na suficie będzie zamontowany sufit napinany. Fachowcy, których zatrudniliśmy do prac remontowych, polecili nam zdecydowanie produkty Barrisol, które słyną z wysokiej jakości. Oczywiście zależało nam na tym, żeby materiały do wykończenia parteru były tylko i wyłącznie od sprawdzonych producentów. Zamówiłem membranę właśnie z firmy Barrisol, bo mają też największy wybór wzorów. A co więcej – można sobie zażyczyć sufit z nadrukowaną własną grafiką. Zdecydowaliśmy się na membranę w jednolitym białym kolorze, ale cały sufit będzie podświetlony diodami LED. Mamy nadzieję, że wszystko będzie wyglądać naprawdę gustownie.

Do prac remontowych wziąłem fachowców z polecenia, do których od razu nabyłem zaufania. Widać było, że znają się na swojej pracy. Od razu doradzili nam zrobienie sufitu napinanego na membranie właśnie od firmy Barrisol. Zgodziłem się na to bez wahania, bo zależy mi na wysokiej jakości materiałów użytych do wykończenia dolnej części naszego domu.