Sukienki z lampasami wracają do łask

Wiele kobiet ma ją w swojej szafie – sukienka. Nie ma chyba bardziej kobiecego elementu garderoby. Jest zarezerwowana tylko dla pań. Ubiór idealny na każdą porę roku, na każda okazję i bez okazji, na każdy nastrój. Kobieca, zmysłowa, ponętna i zawsze odpowiednia. Każda kobieta wie, jak wiele zalet ma sukienka.  

Modne sukienki z lampasami

sukienka z lampasamiNa pewno każda z pań ma co najmniej kilka sukienek. Choć kilka to zdecydowanie za mało jak na możliwości jakie daje nam współczesna moda. Są trendy niezmienne od lat jak mała czarna. I są te, które pojawiły się stosunkowo nie dawno. Kiedyś lampasy były elementem spodni męskich. Najpierw kojarzyły się z wojskiem. W latach 80 z dresem. Współcześnie lampasy wracają do łask i zagościły także w modzie damskiej. Powszechne są już leginsy z lampasami czy spodnie dresowe dla kobiet z lampasami. Są również jeansy z lampasem po bokach. Ale ostatnio lampasy zaczęły przenosić na górną część garderoby i możemy już kupić bluzkę na rękawach z lampasami czy sukienki. Sukienka z lampasami jest idealna do noszenia na co dzień. Zwłaszcza jeśli jest prosta i bawełniana lub z dresówki. Ale jeśli umieścimy taki lampas na eleganckiej sukience, nawet wieczorowej to będzie prezentować się ona równie dobrze. Sam rodzaj lampasu odgrywa tu kluczową rolę. Jeśli będzie delikatny złoty, srebrny, z kryształków czy z koronki może śmiało zdobić wieczorową suknię. Jeśli będzie klasyczny i w pierwotnej formie czyli po prostu kolorowych bądź białych pasów wówczas sukienka z nim będzie bardziej codzienną.

Taka sukienka jest idealna na spacer, na zakupy, na luźne i szybkie spotkanie z koleżanką. Lampasów nie należy się obawiać. Sukienkę z nimi można nosić także do butów z obcasem ale świetnie będzie pasować tez do zwykłych sportowych adidasów. Świetnie zgra się także z torebką.