Trwały stojak na ulotki

Bardzo ważna jest dla mnie odpowiednia ekspozycja ulotek. Jednak, żeby trafiły one do możliwie największego grona odbiorców, decyduję się na wystawianie stojaka przed moje biuro. Dzięki temu osoby idące ulicą mogą zapoznać się z ofertą mojej firmy i ewentualnie wejść i dopytać o szczegóły. Niestety, umieszczenie ulotek poza budynkiem wiąże się z określonymi problemami.

Wytrzymały i elegancki stojak na ulotki

solidny stojak na ulotkiPonieważ ze względu na częste wiatry, miałam spory problem z ulotkami ulokowanymi poza budynkiem, zdecydowałam się na solidny stojak na ulotki. Jest on wykonany z ciężkiego materiału, który nie poddaje się tak łatwo trudnym warunkom atmosferycznym. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, ponieważ stojak jeszcze ani razu się nie przewrócił. Dodatkowo posiada on odpowiednie rozwiązania, ponieważ ulotki nie tylko nie zostają rozwiane po całej ulicy podczas występowania podmuchów wiatru, ale również są odpowiednio zabezpieczone przed deszczem. Zabezpieczony jest również sam stojak. Muszę przyznać, że służy mi już od jakiegoś czasu i nie widać na nim żadnych oznak zniszczenia. Najprawdopodobniej jest to spowodowane faktem, że metal z którego wykonany jest stojak zabezpieczony jest warstwą farby antykorozyjnej, która zapobiega powstawaniu ognisk rdzy. Stojak jest dostępny w bardzo przystępnej cenie, w związku z czym śmiało mogę go polecić nawet przedsiębiorcom z niewysokim budżetem.

Jestem bardzo zadowolona z jakości zakupionego przeze mnie stojaka na ulotki. Jest on nie tylko bardzo solidny, ale również przemyślany w taki sposób, aby odpowiednio zabezpieczał ulotki, nawet jeżeli jest usytuowany poza terenem budynku. Dodatkowo jest on bardzo estetyczny i dostępny w niewygórowanej cenie, co czyni z niego produkt idealny.