Tynk dekoracyjny na ścianie

Zanim zaczęliśmy remont salonu wraz z moim mężem przez dłuższy czas zastanawialiśmy się jak możemy udekorować nas salon by był interesujący i się wyróżniał. Chcieliśmy połączyć nowoczesność z klasyką – zarówno w meblach, jak i dodatkach. Bardzo chcieliśmy ozdobić jedną ze ścian, tak by wygląda trochę bardziej ciekawie niż ściana pomalowana zwykłą farbą.

Wybraliśmy piękny tynk Luxmal

tynki LuxmalKiedy zapoznaliśmy się z obecnymi trendami w aranżacji wnętrz zdecydowaliśmy się na tynk dekoracyjny, przy pomocy którego można osiągnąć naprawdę fajne efekty na ścianie. Na rynku jest dużo różnych rodzajów tynku, więc wiedzieliśmy, że musimy obejrzeć produkty na żywo i porozmawiać ze sprzedawcami w sklepach by wybrać ten najlepszy. Po odwiedzinach w kilku sklepach i porozmawianiu z pracującymi w nich sprzedawcami zdecydowaliśmy się, że najbardziej spodobały nam się tynki Luxmal. Firma ta ma w swojej ofercie kilka rodzajów tynków dekoracyjnych i wiele z nich nam się spodobało. Jednakże musieliśmy wybrać tylko jeden. Taki, który będzie pasował do zaplanowanej przez nas nowej aranżacji naszego salonu. Po zobaczeniu wielu próbników zdecydowaliśmy się z mężem na tynk o nazwie Rustiko. Spodobał się nam efekt jaki daje on nas ścianie. Dzięki temu tynkowi  można uzyskać np. efekt kory drzewa czy efekt liści na ścianie. My zdecydowaliśmy się na efekt kory drzewa. Tynk ten pokryliśmy metalicznym lakierem co wygląda po prostu świetnie.

Tynk ten na ścianie wygląda super i dzięki niemu cały salon wygląda bardzo pięknie. Podoba mi się to, że tynk ten jest odporny na zmywanie, więc w razie problemu będę mogła go umyć i nie powstanie jeszcze większa plama. Ściana, na której położony jest tynk zdecydowanie się wyróżnia i przyciąga wzrok każdego kto odwiedza nasz dom.