szkoły policealne

Ulotki szkoły policealnej

Wiele osób szuka wakacyjnej pracy – przeważnie są to osoby, które z różnych względów nie mogą (lub nie chcą) podjąć stałej, całorocznej pracy, czyli osoby, które wciąż się uczą bądź studiują na uczelni wyższej.

Kursy zawodowe – warto z nich skorzystać

szkoły policealneWakacje ze względu na to, że ta grupa osób posiada wtedy wolny czas to usilny moment na poszukiwanie pracy i często ostatni dzwonek, aby podjąć pracę w tym okresie – ze względu na fakt, że wiele firm czy przedsiębiorstw ogłasza nabór na pracowników już w okresie przedwakacyjnym, czyli w czerwcu, a czasem nawet w maju. Roznoszenie ulotek to jednak jest z branż, która praktycznie w każdym momencie poszukuje pracowników, ze względu na ich sporą rotację oraz zazwyczaj dość niską stawkę oferowaną osobą, którzy takiej pracy się podejmują.
Największą popularną w ciągu wakacji cieszą się wszelkie ulotki dotyczące uczelni wyższych oraz placówek oferujących inne typu nauczania np. szkoły dla dorosłych, ze względu na promocje, która ma na celu przyciągnięcie jak największej ilości osób zainteresowanych oraz potencjalnych kandydatów, które rozpoczną naukę w danym roku szkolnym czy akademickim bądź zapiszą się na określone w pakiecie szkoły kursy zawodowe. Jeśli w danym momencie na portalach ogłoszeniowych czy w gazetach z ogłoszeniami na temat pracy brakuje ogłoszeń na kolportaż ulotek, warto bezpośrednio skontaktować się telefonicznie bądź osobiście przyjść do danej placówki, gdyż często zdarza się tak, że szkoły policealne nie wystawiają ogłoszeń na roznosiciela ulotek, ale w praktyce okazuje się, że chętnie nawiążą z kimś współpracę. Czego możemy oczekiwać po pracy tego typu?

Zazwyczaj stawki oscylują od 5 do 8 zł netto (czyli „na rękę”) oraz umowę zlecenie na miesiąc bądź dwa, rzadziej umowę o dzieło.

Kursy, szkolenia Akademia Zdrowia