Współpraca z firmą sprzątającą

Przez rok czasu wszyscy pracownicy mieli w firmie dyżury przy sprzątaniu. Podział był uczciwy, bo każdy sprzątał biura. Nie planowałem tego zmieniać, bo wszystko działało jak należy. Kiedy jednak podpisałem nowy kontrakt, to każdy miał dwa razy więcej pracy i musiałem wprowadzić zmiany.

Zadowolenie z usług poleconej firmy sprzątającej 

polecana firma sprzątająca w WarszawiePracownicy musieli skupić się na pracy, ponieważ projekt był ważny. Dlatego zdecydowałem się na zatrudnienie jakiejś profesjonalnej firmy sprzątającej. Dużą wagę przykładałem do porządku i chciałem współpracować tylko z ludźmi, którzy dokładnie sprzątali biura. Była taka jedna polecana firma sprzątająca w Warszawie, o której mówiło mi już wielu kolegów i dlatego też uznałem, że warto porozmawiać z właścicielem na temat ewentualnej współpracy. Spotkanie w właścicielem firmy sprzątającej odbyło się w moim biurze. Dokładnie przedstawiłem swoje wymagania i uzyskałem informację, że jego firma sprzątająca specjalizuje się w sprzątaniu biur a zatrudnione są tylko osoby odpowiedzialne i pracowite. Ustaliłem z tym człowiekiem kwotę wynagrodzenia miesięcznego za świadczone przez niego usługi sprzątające. W skład tego wchodziło wynoszenie śmieci, odkurzanie, mycie okien i ścieranie kurzu. Dodatkowo dbanie o toalety firmowe. Środki czystości zapewniała firma sprzątająca i nie musiałem się o nic martwić. Zorganizowałem zebranie, na którym poinformowałem wszystkich pracowników o zatrudnieniu firmy sprzątającej. Wszyscy się ucieszyli.

Firma sprzątająca, z którą podjąłem współpracę doskonale wywiązywała się ze wszystkich swoich obowiązków. Wszystkie biura były zawsze dokładnie posprzątane a w toaletach był zawsze papier dostępny i środki czystości. Byłem zachwycony i cieszyłem się z tak udanej współpracy.