Wybór odpowiednich listew przypodłogowych

Razem z mężem jakiś czas temu rozpoczęliśmy budowę domu, nie chcieliśmy brać dużego kredytu hipotecznego dlatego zdecydowaliśmy się na budowę systemem gospodarczym. Oznacza to, że wszystko co potrafiliśmy staraliśmy się robić sami.

Trwała listwa przypodłogowa w kolorze białym

listwy przypodłogoweTak jak wspominałam staraliśmy się z mężem jak najwięcej rzeczy w naszym domu zrobić samodzielnie i muszę przyznać, że wszystko wyszło tak jak sobie to zaplanowaliśmy, aktualnie pozostało nam już wykończenie podług i zakup kilku dodatków takich jak na przykład lampy czy rolety na okna. W pierwszej kolejności postanowiliśmy skupić się na wyborze odpowiednich listew przypodłogowych, więc w pierwszy wolny weekend wybraliśmy się do popularnego marketu budowlanego, bardzo zaskoczył nas ogromny wybór listew, było dużo różnych kolorów oraz materiałów takich jak mdf, plastik czy też drewno nas interesowały listwy przypodłogowe w kolorze białym, zdecydowaliśmy się na plastik ponieważ wydawał się trwałym rozwiązaniem, i jego dodatkowym atutem jest łatwość w czyszczeniu. Postanowiliśmy, że w całym domu będą takie same listwy przypodłogowe tylko w korytarzu zostaną zamontowane takie z oświetleniem, mąż stwierdził, że to ciekawe rozwiązanie dzięki któremu nie będziemy musieli zostawiać zapalonego światła dla dzieci w korytarzu, dzięki temu, że listwy mają podświetlenie będą spokojnie mogły dojść do toalety czy po picie do kuchni. Tak więc dokonaliśmy zakupu białych listew przypodłogowych w kolorze białym i część z nich miała dodatkowe oświetlenie, montaż był bardzo łatwy jedyne co sprawiało odrobinę trudności to łączenia ale po kilku pierwszych nabraliśmy wprawy i już po kilku godzinach pracy listwy były zamontowane w całym domu.

Podsumowując muszę przyznać, że pomysł mojego męża na podświetlane listwy przypodłogowe do korytarza był strzałem w dziesiątkę, nie dość, że wieczorem nadają one świetnego wyglądu naszemu korytarzowi to dodatkowo dzieci spokojnie mogą się przemieszczać nocą a my nie musimy zapalać dodatkowego światła.