Wymieniłem matrycę w laptopie na nową

Kilka lat temu kupiłem sobie nowego laptopa. Jest to urządzenie, które jest mi niezbędne do pracy i z którego korzystam praktycznie od rana do nocy. Jak kupowałem obecnego laptopa to wybrałem sprzęt z najwyższej półki. Jego parametry nawet dzisiaj należą do lepszych. Chodzi bez najmniejszych zarzutów. Ostatnio musiałem wymienić w nim matrycę, ale to dlatego, że używałem go nie do końca odpowiednio.

Nową matrycę zamontowano mi w domu

szybka wymiana matrycy w laptopie w WarszawieTeraz już wiem, że w każdym komputerze bardzo istotną funkcjonalnością jest wygaszacz ekranu. Nigdy go nie używałem tylko zawsze zostawiałem ekran włączony przez kilka godzin ekran bez jakiejkolwiek interakcji. W ten sposób właśnie doprowadziłem do tego, że wypaliły się piksele a na ekranie pojawiły się punkty przypominające dziury. Na szczęście w Warszawie można skorzystać z serwisów komputerowych mobilnych, które przyjeżdżają do klienta. A zatem szybka wymiana matrycy w laptopie w Warszawie możliwa jest bez wychodzenia z domu. W umówionej godzinie przyjechali do mnie serwisanci i w ciągu godziny wymienili ekran w moim komputerze. Wcześniej musiałem im oczywiście przesłać informację o modelu mojego komputera, żeby mogli zamówić sobie odpowiednie części. Za wymianę ekranu zapłaciłem niecały tysiąc złotych, ale to niewiele w stosunku do ceny, jaką za swojego laptopa zapłaciłem. Teraz to mam praktycznie laptop jak nowy i przynajmniej wiem już, że ekran trzeba wygaszać gdy się go nie używa.

Dla właścicieli laptopów takich jak ja bardzo wygodne jest to, że serwisanci mogą przyjechać do domu. Dla mnie każda godzina bez komputera to realna strata pieniędzy, na którą nie mogę sobie pozwolić. Wymiana matrycy w moim laptopie trwała godzinę i teraz mam sprzęt w stanie idealnym. Myślę, że będę go mógł spokojnie używać jeszcze przez kilka lat.