Wyprano mój dywan bardzo szybko

Żony siostra rzadko nas odwiedzała, ponieważ mieszkała za granicą. Wpadała dwa razy w roku. Miała ona piątkę dzieci i zawsze przyjeżdżała z nimi. Wtedy było głośno w domu a dzieciaki rozrabiały, wiadomo. Po ich ostatniej wizycie musiałem wyprać dywan.

Dokładnie wyprany dywan 

szybkie pranie dywanów we WrocławiuDzieciaki ostro broiły i bawiły się farbami do malowania. Kiedy wszedłem do pokoju to złapałem się za głowę. Dywan był cały brudny i nie wyglądało to dobrze. Próbowałem wyczyścić dywan na własną rękę, ale mimo posiadanych odpowiednich środków nie udało mi się tego dokonać. W weekend miał mnie odwiedzić szef z rodziną i nie zostało mi wiele czasu na doprowadzenie tego dywanu do czystości. Uznałem, że w takiej sytuacji trzeba oddać dywan fachowcom do wyprania. Kupowanie nowego nie wchodziło w grę, ponieważ ten dywan kupiliśmy zaledwie kilka miesięcy temu. Dywan zawiozłem do pralni, która wykonywała szybkie pranie dywanów we Wrocławiu i uznawani byli za bardzo skutecznych. Zostawiłem u nich dywan i odebrałem pokwitowanie. Mieli go wyprać w ciągu trzech dni i byłem spokojny, że na spotkanie z szefem będzie już wszystko w porządku. Zastanawiałem się, czy poradzą sobie tam z takimi zanieczyszczeniami, bo ciężko było się tego pozbyć a dywan był bardzo jasny. W czwartek odebrałem dywan z pralni. Nie sprawdziłem jak wyglądał, bo był zawinięty, ale kobieta z pralni zapewniła mnie, że wyglądał jak nowy. Kiedy go w domu rozwinąłem to faktycznie tak było. Nie widziałem ani jednej plamki. Żona również była zachwycona.

Wizyta mojego szefa była bardzo miła. Poznałem również jego uroczą małżonkę Katarzynę. Cieszyłem się, że mnie odwiedził, ponieważ bardzo mi na tym zależało. Miałem z nim doskonałe relacje w pracy i uznałem, że miło spotkać się w jakimś innym miejscu.