Yankee Candle online

 

Wiele osób jest wzrokowcami i w domu najważniejsze jest dla nich piękne otoczenie – ładne meble i dużo ozdabiających dom akcesoriów. Ja zamiast fantazyjnych ozdób wybieram świece zapachowe, które w sumie też mogą być całkiem ciekawą dekoracją. Jestem człowiekiem, na którego w bardzo dużym stopniu oddziałuje zapach, dlatego w każdym pomieszczeniu mam inny zapach świec.

Zaczęłam kupować świece w sklepie online

yankee candle ze sklepu onlineMieszkam w małym mieście, więc po tym jak właścicielka mojej ulubionej kwiaciarni (gdzie mogłam kupować zapachowe świece) przeprowadziła się i zamknęła swój sklep to troszkę spanikowałam. Musiałam zacząć zamawiać więc świecie i woski Yankee Candle ze sklepu online, bo nie miałam po prostu innego wyjścia. Chociaż na początku myślałam, że mi się to nie sprawdzi to bardzo się myliłam. Bałam się, że wybieranie zapachów przez Internet będzie trudne. Jednakże kiedy nie znam jeszcze jakiegoś zapachu to kupuję go w formie wosku, które są bardzo tanie. a potem decyduję czy kupić go w dużej formie świecy. Natomiast mam takie zapachy, które są moimi ulubieńcami nawet już od kilku lat i je mogę zamawiać właściwie w ciemno. Do tego wszystkiego to, co strasznie mi się podoba to fakt, że świece dostępne w sklepach online można dostać w o wiele bardziej korzystnych cenach niż w sklepach stacjonarnych.

To, że w każdym pomieszczeniu w domu mam świece nie oznacza, że mają one te same, bądź chociaż zbliżone zapachy. Do każdego pomieszczenia wybieram zapachy kojarzące mi się z tą przestrzenią. Na przykład do łazienki lubię zapachy świeże i intensywne, a w sypialni dość ciężkie i duszące zapachy np. waniliowe. Dobrze, że producenci świec zapachowych są tak bardzo kreatywni i innowacyjni, że produkują coraz to nowe zapachy, które mogę wypróbować.