Zakładanie automatyki do bramy znajomemu

 

Ostatnio zadzwonił do mnie stary znajomy. Powiedział, że ma do mnie interes, ale nie chce rozmawiać o tym przez telefon. Umówiliśmy się u niego w domu jeszcze tego samego dnia. Nie mogłem się doczekać, żeby dowiedzieć o co chodziło.

Telefon w sprawie automatyki do bramy

automatyka do bram bielsko białaOkazało się, że sprawa była bardzo prosta i nieskomplikowana. Znajomy słyszał, że zajmuję się automatyką do bram, a on myślał o założeniu sobie czegoś takiego do swojego domu. Nie chciał żadnych rabatów – po prostu chciał mieć to dobrze zrobione, a pamiętał, że zawsze słynąłem z tego, że wszystko robiłem porządnie. Bardzo mi to schlebiło. Zaczęliśmy rozmawiać o automatyce do bram. Okazało się, że znajomy miał bramę, którą całkiem łatwo można było podłączyć do systemu, który będzie ją otwierał automatycznie. Były dwie opcje – znajomy wybrał tę, w której brama otwiera się automatycznie gdy wykryje specjalną kartę aktywacyjną w pobliżu. Bramę można było też otworzyć ręcznie z domu – tam z kolei miało się podgląd na stojący przed bramą samochód z kamery. Gdy potrzebna była tego rodzaju trwała automatyka do bram Bielsko Biała nie miała zbyt wielu firm, które mogłyby to zrobić. Na szczęście znajomy zadzwonił do właściwej osoby – rozpisałem cały projekt i wszystkim się zająłem. Nim się obejrzał jego brama otwierała się automatycznie za każdym razem, gdy podjeżdżał do niej samochodem. Był zachwycony – mówił, że od zawsze marzył o czymś takim. Uparł się, by poza mówioną ceną zaprosić mnie dodatkowo na obiad.

Widziałem po nim, że był zachwycony efektem mojej pracy. Nie dziwiłem mu się – brama śmigała w jedną i drugą stronę bez zarzutu. Przyłożyłem się tak jak za każdym razem – wiedziałem, że na pewno nie będzie miał z bramą żadnych problemów. Gdyby jednak jakiekolwiek się pojawiły – miał dzwonić w dzień i w nocy.