Zamówienie zmysłowej bielizny damskiej od Wiesmann

Razem z moim narzeczonym musieliśmy dosyć przymusowo zmienić trochę nasze plany co do ślubu. Mianowicie musieliśmy go przesunąć dosyć sporo w czasie. Nagle dostał on bowiem szansę pracy i stażu za granicą, której wręcz nie mógł odrzucić – co do tego zgadzaliśmy się oboje. Do tego ja też miałam bardzo dobrą pracę, której nie mogłam porzucić. Zdecydowaliśmy się więc, że wstrzymamy się trochę ze ślubem i poczekamy rok, kiedy będzie mógł wrócić, bo zgodnie z umową mieli go po tym czasie przenieść z powrotem do rodzinnego miasta.

Piękny wygląd w zmysłowej bieliźnie Wiesmann

zmysłowa bielizna damska wiesmannW końcu ten czas rozłąki powoli dobiegał końca. Byliśmy już za sobą bardzo mocno stęsknieni. Trzeba było tyle czekać, ale wytrzymaliśmy tę rozłąkę i teraz mieliśmy już mieć siebie na stałe. Długo myślałam, jakby tu się przygotować na jego powrót. Wiedziałam, że on na pewno coś wymyśli, więc też nie chciałam być mu dłużna. Pomyślałam, że fajnie było by się jakoś dla niego wystroić – w końcu sporo czasu na żywo się nie widzieliśmy. W oko wpadła mi akurat taka piękna i zmysłowa bielizna damska Wiesmann, którą zauważyłam w jednej ofercie. Ta bielizna zawsze mi się podobała, ale jakoś nie widziałam okazji, by sobie takową sprawić. Teraz jednak taka okazja się nadarzała i uważałam, że lepszej mogę już nie mieć. Zamówiłam ten krój zmysłowej bielizny, który najbardziej mi się podobał i liczyłam, że będę w niej dobrze wyglądać.

Rzadko tak jest, że sama się sobie podobam w czymś, ale w tym przypadku muszę przyznać, że dawno nie uważałam, że cokolwiek tak dobrze na mnie wygląda jak właśnie ta bielizna. Korzystając z czasu, jaki jeszcze miałam, domówiłam jeszcze jeden taki komplet, tylko w innym kolorze. Teraz czułam się już przygotowana na powrót mojego narzeczonego.