Zamówiłem tani przewóz dla swoich pracowników

Już od kilkunastu lat prowadzę firmę działającą w branży budowlanej. Moja firma niczego jednak nie buduje – zajmujemy się wykonywaniem dociepleń i robieniem elewacji. W ostatnich latach zapotrzebowanie na tego typu usługi bardzo mocno wzrosło. Osobiście wolę realizować zlecenia z zagranicy. Co by nie powiedzieć to zagraniczne kontrakty są o wiele bardziej intratne.

Znam firmę oferującą tanie przewozy międzynarodowe

tani przewóz osób z lubelskiego do belgiiSiedziba mojej firmy od początku mieści się w Lublinie i nie wyobrażam sobie, żeby miała działać gdzie indziej. Nie mniej moi ludzie do pracy jeżdżą wszędzie tam skąd tylko mamy zlecenia. I właśnie ostatnio przytrafiła nam się nadzwyczaj opłacalna inwestycja na terenie Belgii. Skonsultowałem sprawę z moimi ludźmi, bo zawsze pytam się ich o zgodę na wyjazd w delegację. Wszyscy się zgodzili, więc od razu zadzwoniłem do znajomego przedsiębiorcy z branży transportowej, który oferuje tani przewóz osób z lubelskiego do Belgii. Szybko dogadaliśmy opłacalną dla mnie cenę transportu moich ludzi na miejsce zakwaterowania. Kwatery załatwił nam belgijski kontrahent. Za dwa dni cała moja firma wyjeżdża na dwa tygodnie do Belgii. Pracownicy pojadą wynajętym busem, a ja pojadę ciężarówką z całym sprzętem niezbędnym do zrealizowania tego zlecenia. Po dwóch tygodniach ten sam bus przyjedzie po moich pracowników i rozwiezie ich do swoich domów. Myślę, że wszyscy będą z tego kontraktu zadowoleni.

Dla mnie osobiście priorytetem jest to, żebym zapewnił swoim ludziom pracę. W dzisiejszych czasach nie ma praktycznie żadnych ograniczeń jeśli chodzi o miejsce inwestycji budowlanej. Możemy pojechać wszędzie tam, gdzie tylko opłaci nam się pracować. Swoim pracownikom zawsze wynajmuję busa, żeby mogli do miejsca pracy dojechać w komfortowych warunkach.