Zatrudniłam polecaną opiekunkę z Warszawy

Jestem niepełnosprawna ruchowo. Do tej pory jakoś sobie radziłam, ponieważ najpierw pomagali mi rodzice, a potem mąż. Niestety, moi rodzice już nie żyli, a mąż odszedł do innej kobiety. Przez jakiś czas jeszcze dawałam radę. Czasem pomagali mi sąsiedzi, czasem przyjaciele. W końcu jednak doszłam do wniosku, że nie dam tak dłużej rady i potrzebuję profesjonalnej opieki.

Potrzebowałam polecanej opiekunki z Warszawy

polecana opiekunka z warszawy z zamieszkaniemDługo rozważałam wszystkie za i przeciw, i w końcu doszłam do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie dla mnie znalezienie opiekunki, która ze mną zamieszka. Zależało mi na całodobowej opiece, ponieważ w nocy często źle się czułam. Poza tym w moim wieku wolałam mieć pomoc o każdej porze. Nigdy nie wiedziałam, czy np. nie zasłabnę w drodze do toalety w nocy, a w nocy to pewnie nawet żaden z sąsiadów by mnie nie usłyszał, że potrzebuje pomocy. Potrzebna mi była polecana opiekunka z Warszawy z zamieszkaniem. Na szczęście bez trudu znalazłam taką osobę. Wolontariuszka, która czasami pomaga mi w domu, powiedziała że jej koleżanka zajmuje się profesjonalną opieką nad osobami starszymi i akurat poszukuje pracy. Miała ona bardzo dobre referencje od poprzednich pacjentów, a wolontariuszka dodatkowo zapewniła mnie, że jest to osoba godna zaufania. Nie ma ona zbyt wygórowanych cen, zdaje sobie sprawę z tego, że mieszkanie również kosztuje.

Od razu zdecydowałam się skontaktować z polecaną przez nią opiekunką. Faktycznie okazało się, że jest to rzetelna opiekunka z wieloletnim doświadczeniem w tym zawodzie. Wiedziałam, że nie przerazi ją ilość pracy i zakres obowiązków. Spotkałam się z nią i doszłam do porozumienia bardzo szybko. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć tak dobrą opiekunkę, która zgodziła się ze mną zamieszkać.