Zdjęcie do profesjonalnej karykatury

 

Przyjaciółka mojej żony brała ślub, jednak miał być on tylko w urzędzie. Dlatego też wątpiliśmy z żoną, że w ogóle będziemy zaproszeni. Planowali oni wziąć ślub kościelny za jakiś czas i myśleliśmy, że dopiero wtedy dostaniemy zaproszenie. Jednak zarówno ona, jak i jej przyszły mąż, zaskoczyli nas, prosząc o to, byśmy byli świadkami w urzędzie. Oczywiście zgodziliśmy się.

Karykatury profesjonalne wykonywane ze zdjęć

profesjonalna karykatura ze zdjęciaKiedy przygotowywaliśmy się do wydarzenia, to zaczęliśmy się zastanawiać, co takiego moglibyśmy im kupić. Problem był wyjątkowy, bo jako świadkowie wypadałoby przygotować coś specjalnego, jednak od razu nas poinformowano, że to ma być kameralny ślub urzędowy i mała impreza na działce, w której weźmie udział maksymalnie kilkanaście osób. Z tego też względu nie oczekiwali żadnych dużych prezentów i prosili o jakieś drobnostki jak już. Jednak nadal zależało nam, by było to coś mimo wszystko szczególnego, co będzie jakąś ładną pamiątką dla nich. Tak długo się nad tym zastanawiając w końcu wpadłem na pomysł z karykaturą. Takie rysunki są bardzo śmieszne, ale też ładne i mocno artystyczne. Taka profesjonalna karykatura ze zdjęcia, które ukazywało by przyszłą parę młodą, mogłaby być bardzo fajną niespodzianką dla tego małżeństwa. Żonie udało się znaleźć ofertę wykonywania właśnie takich karykatur. Ustaliliśmy z twórcą szczegóły i poprosiliśmy o podesłanie rysunku do nas w jakiś bezpieczny sposób, aby papier się nie zniszczył.

Ostatecznie karykatura wyglądała świetnie, a para młoda kompletnie nie spodziewała się jej. Ale widzieliśmy, jak bardzo się ona wszystkim spodobała. Teraz, kiedy odwiedzamy ich w ich nowym mieszkaniu widzimy, jak ten rysunek, który od nas dostali, wisi dumnie w widocznym dla wszystkich miejscu.