Zleciłem specjalistom zaprojektowanie domu

Wybudowanie własnego domu wcale nie było taką prostą sprawą. Musiałem kupić odpowiednią działkę budowlaną, która swoje kosztowała i na dodatek zlecić zaprojektowanie domu. Ja się na tym kompletnie nie znałem i musiałem zasięgnąć pomocy biura projektowego.

Zadowolenie z wykonanego projektu domu

projekty domów kielceW Kielcach było sporo takich biur i miałem z czego wybierać. Zdecydowałem się jednak na usługi firmy, która projekty domów kielce wykonywała od lat. Pracownicy mieli tam ogromne doświadczenie i wiedziałem, że wszystko będzie dokładnie zaprojektowane. Nie miałem żadnego pomysłu na dom i liczyłem na kreatywność pracownika biura projektowego. Udałem się do tej firmy następnego dnia z rana, bo miałem nieco więcej wolnego czasu a temat chciałem załatwić szybko i sprawnie. W biurze projektowym rozmawiałem z rzeczowym człowiekiem, który poinformował mnie o wszystkim. Zaoferowano mi parterowy dom, który posiadał w środku sporo przestrzeni. Ja wolałem jednak piętrowy i o taki projekt właśnie poprosiłem. Zapłaciłem zaliczkę i cierpliwie czekałem na projekt. Zadawano mi sporo pytań o oczekiwania a ja na wszystkie odpowiedziałem. Na tej zasadzie właśnie miał powstać projekt mojego domu. Po dwóch tygodniach dostałem telefon z prośbą o wizytę w biurze. Zaskoczyłem się, że projekt domu został tak szybko wykonany, ale w końcu zleciłem do specjalistom, którzy wiedzieli co robią. Kiedy zobaczyłem ten projekt to byłem zachwycony. Świetnie wykorzystana cała powierzchnia była jednym z wielu plusów tego projektu.

Budowę domu zleciłem firmie, którą polecono mi w tym biurze projektowym. Mieli dość konkurencyjne ceny i byli dość solidni. Zadeklarowali, że dom wybudują w ciągu ośmiu miesięcy i wywiązali się z tego terminu. Latem zamieszkałem już w nowym domu.