torby ekologiczne z nadrukiem

Znalazłam prace w sklepie z torebkami ekologicznymi

Poszukuję pracy. Do tej pory byłam sprzedawca w drogerii. Sklep został zamknięty a ja muszę pilnie znaleźć nowe zatrudnienie. W mojej okolicy powstał spory sklep z torbami różnymi. Widziałam, że szukają tam sprzedawcy. Postanowiłam podejść jak odprowadzę dziecko do przedszkola żeby podpytać się czy mam jakieś szansę na zatrudnienie.

Sprzedaż ekologicznych toreb z nadrukiem

torby ekologiczne z nadrukiemWłaścicielka sprzedaje piękne i kolorowe torby bawełniane. Eko torby są w dzisiejszych czasach bardzo modne sama mam kilka sztuk takich toreb i bardzo sobie je chwalę. Są lekkie i wygodne a przy okazji tanie. Bawełniane torby z nadrukiem zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Właścicielka powiedziała, ze torby bawełniane są wykonywane ręcznie. Znakomitej jakości torby ekologiczne z nadrukiem zamawia od sprawdzonego dostawcy, który ma bardzo dobre opinie. Producent toreb reklamowych jest dostępny kilka lat na rynku. Właścicielka zdecydowała się na współpracę z nim bo torby bawełniane bardzo jej się spodobały. Do tej pory nie żałuje ze podjęła taka decyzję. Torby cieszą się sporym zainteresowaniem i właścicielka szuka dodatkowej osoby do sklepu bo ona powoli szykuje się na emeryturę. Szuka kogoś kto zająłby się sklepem kiedy ona będzie już spędzać w nim mniej czasu. Ja mam dobry kontakt z klientami sprzedawanie toreb nie wydaje mi się jakoś skomplikowane. Właścicielka zrobiła na mnie dobre wrażenie i ciesze się, że zostałam zatrudniona. Bawełniane torby z nadrukiem dobrze się sprzedają. Jestem zatrudniona w sklepie już od miesiąca. Czas bardzo szybko mi zleciał. Już wiem, jakie modele podobają się klientkom najbardziej.

Właścicielka stwierdziła że dokonała dobrego wyboru i będę odpowiedzialna za sklep kiedy ona będzie na emeryturze. Ciesze się, ze ma do mnie takie zaufanie. Sprzedaż toreb idzie mi dobrze i będę dbała o swoje zatrudnienie.