Zniwelowana tkanka tłuszczowa

 

Czasami wydaje nam się, że dla naszego ciała nie ma już ratunku i zwyczajnie godzimy się z tym, że zawsze pozostaniemy z nadprogramowymi kilogramami. Ciągła praca i brak czasu nie pozwalają nam na uczęszczanie na siłownie, czy też diety. Okazuje się jednak, że to wcale nie oznacza, że nie możemy sobie pomóc!

Jak zredukować tkankę tłuszczową?

redukcja tkanki tłuszczowej KatowiceMedycyna estetyczna wielu osobom kojarzy się z bolesnymi operacjami po których powrót do zdrowia jest nie tylko równie bolesny, ale i także bardzo długi. Taka rzeczywistość obowiązywała wiele lat temu. Teraz wszystko się zmieniło i nawet liposukcja może zostać przeprowadzona nie tylko w sposób zupełnie bezinwazyjny, ale również i bezbolesny! Tak właśnie dziś przeprowadzane są zabiegi medycyny estetycznej, jak właśnie redukcja tkanki tłuszczowej Katowice są miastem w którym znajdziemy doskonałe kliniki, jakie skutecznie pomogą nam pozbyć się niechcianego tłuszczyku. Taki zabieg przeprowadzany jest za pomocą chłodzenia miejsca z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Chłodzenie jest jednocześnie znieczuleniem, jak i samym zabiegiem powodującym rozpad komórek tłuszczowych! Nasz tłuszcz za sprawą takiego zabiegu krystalizuje się i zostaje naturalnie wydalony z organizmu przy naturalnych procesach fizjologicznych. Za sprawą jednego takiego zabiegu jesteśmy w stanie pozbyć się nawet do czterdziestu pięciu procent zmagazynowanego tłuszczu i to bez igieł czy skalpela! Zabieg jest jak najbardziej bezpieczny za sprawą kontrolowania temperatury oddziałującą na nasza skórę w trakcie wykonywania zabiegu, a jego efekty możemy podziwiać już po dwóch tygodniach!

Ostateczny efekt pokazuje się po około sześciu tygodniach od wykonania zabiegu, a w dodatku w razie, gdybyśmy chcieli pozbyć się jeszcze większej ilości tkanki tłuszczowej, po upływie tego czasu możemy z powodzeniem ponowić zabieg na tych samych partiach ciała!