Zrobienie projektu fontann

Pracuję w biurze projektowym. Zazwyczaj moimi klientami są osoby, które chcą coś zmienić w swoim domu, lub ogrodzie. Bardzo lubię tę pracę, że względu na to, że można tutaj dawać swoje pomysły. Teraz otrzymałam zlecenie na zaprojektowanie fontanny w ogrodzie. Już nie mogę się doczekać, gdy zacznę projekt pięknej fontanny. 

Zaprojektowanie małej fontanny

projektowanie fontann do ogroduOtrzymałam zlecenie na zaprojektowanie małej fontanny w ogrodzie. Pierwsze, co musiałam zrobić, to pojechać do zleceniodawcy i obejrzeć ogród. W ten sposób będę mogła mniej więcej wiedzieć, gdzie ją ulokować i jakich faktycznie rozmiarów. Po powrocie do biura mogłam przystąpić do robienia projektu. Klientowi zależało na tym, by wokół fontanny rozmieśćić jeszcze ławeczki. Postanowiłam, że najlepszym miejscem będzie ulokowanie fontanny po prawej stronie podwórka, gdyż na samym środku jest wjazd do garażu. Sam projekt nie zajął mi dużo czasu. Myślę, że projektowanie fontann do ogrodu będzie od teraz moją specjalnością. Największym problemem było dla mnie umiejscowienie jej w konkretnym punkcie ogrodu. Spowodowane to było tym, że trzeba było się porządnie zastanowić, gdzie podłączyć fontannę do wodociągu, skąd będzie pobierana woda. Postanowiłam jeszcze umieścić kwiatki przy fontannie tak, by było kolorowo i przyjemnie podczas odpoczynku. Mam nadzieję, że klientowi spodoba się mój autorski projekt na fontannę w ogrodzie.

Zawiozłam projekt do klienta. Ten po dokładnym obejrzeniu stwierdził, że bardzo mu się podoba. Teraz będzie mógł przekazać projekt do wykonawcy, to znaczy firmy, która tę fontannę umieści na jego ogrodzie. Bardzo się cieszę, że klientowi spodobał się mój projekt. Sama myślałam nad tym, by na swoim podwórku umieścić małą fontannę, którą sama bym zaprojektowała.